Educat la Zurbaua continua!

Centrul de zi pentru copii Sfantul Nicolae al Asociatiei Triada din Zurbaua-Dragomiresti Vale, Ilfov isi va deschide portile pentru un nou an scolar.

Anul acesta se continua programul Educat la Zurbaua-2022 cofinantat de Primaria Dragomiresti Vale prin programul Masuri si actiuni care au drept scop prevenirea sau limitarea unor situatii de dificultate ori vulnerabilitate, care pot duce la marginalizare sau excluziune sociala.

Copiii vor beneficia de activitatile de after-school, efectuare teme si alte activitati diverse. In cadrul programului si cu suportul parintilor continua programul de masa calda, iar apartinatorii copiilor implicati beneficiaza de sprijin si consiliere.

Toate activitatile noastre se desfasoara pe baza de voluntariat si sunt gratuite.

Pentru inscrieri se va trimite completata fisa din linkul de mai jos in perioada 29.08.2022-04.09.2022 la adresa contact@asociatiatriada.ro, urmand ca dosarul complet sa fie prezentat inainte de inceperea activitatii din data de 19.09.2022.